Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada kanadeze ne prishtine

Per te lexuar me shume per ambasada kanadeze ne prishtine ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth ambasada kanadeze ne prishtine athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Ne cilin numer te telefonit mund te kontaktoj me ambasaden kanadeze ne prishtin? Faleminderit per pergjigjjen!!!!!”
Pustuar nga: A..nonim ne daten: 28-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfare dokumentash duhen per te shkuar ne kanada ? flm ”
Pustuar nga: valbona zotos ne daten: 14-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“gjat lufte ne kosove kam pas me shku ne canada po per shkaqe shendetsore nuk kemi mujt me shku edhe pse i kemi pas te gjitha dokumentet e perfunduara nga ambasada canadeze ne shkup si ka mundsi me shku ne canada a vlejn ato letra te asaj kohe dmth viti 1999 flm pres nje pergjge ”
Pustuar nga: armend ne daten: 16-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje

Artikuj dhe pergjigje:


Ambasada kanadeze prishtine

Ne Prishtine nuk ka zyre e as ambasade kanadeze sepse mesa ndegjova prej disa miqve te mi kanadeze, por ambasada ne Shkup e ka kete adrese:


Host Country: Macedonia
Country of Embassy: Canada
Embassy: Canadian Embassy
Address: 12-ta Udarna Brigada 2-a
Town/City: Skopje,
Postal Code: 91000
Telephone: + 389 91 125 228 + 389 91 122 680
Fax: + 389 91 122 681
E-mail: dfaitmk@unet.com.mk

ne daten:
Posto nje ide

Lista e faqeve:

ambasada kanadeze ne prishtineFletet e verdha Shqiptare
Lexoni me teper per ambasada kanadeze ne prishtine duke vizituar faqen fleteteverdha.info. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Perkujdesje.ComPerkujdesje.Com
Hyr tani ne perkujdesje.com dhe lexo me shume per ambasada kanadeze ne prishtine!
http://www.perkujdesje.com

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy